Jestes w:

Sklep

Sklep aktualnie znajduje się w budowie w celu zgłoszeń na produkty KW proszę o zgłaszanie się  pod numer +4822 613 39 27 lub na mail hurt@kwpolska.plwięcej...

Produkty

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z różnorodną gamą produktami firmy KW
więcej...

KW Automotive GmbH

  To wiodący producent elementów zawieszenia do sportu motorowego i tuningu na Świecie...
 więcej...

Galeria

 Zapraszamy do obejrzenia Galerii KW POLSKA
 więcej...


KW zawieszenia kompletne bez regulacji
- linia podstawowa KW.
Zestawy kompletne KW to markowa opcja dla osób wymagających wysokiej jakości, dla których regulacje wysokości i twardości wystepujące w gwintowanych zestawach KW są zbędne. W 100% wyprodukowane przez doświadczonego niemieckiego producenta z wieloletnią tradycją i niepodważalną renomą na rynku zwieszeń do tuningu i sportu.
Zestawy KW gwarantują poprawę trzymania się auta w ciasnych zakrętach w optymalnym zakresie. Zostało to umożliwione poprzez zastosowanie niższych i twardszych sprężyn, przeniesienia o 3-6cm niżej środka ciężkości oraz zastosowanie odpowiednio dobranych do obniżonych sprężyn amortyzatorów o zdecydowanie lepszych właściwościach tumienia.

Zestawy KW to wyjście naprzeciw słabej konkurencji innych dostawców, jakość nieporównywalna z tanimi zestawami z dalekiego wschodu lub tzw. psudoniemieckimi. Cena zdecydowanie atrakcyjna w porównamiu z zawieszeniami oferowanymi przez konkurencyjne renomowane marki.

Podstawowe zalety zestawów KW to:

- idealne dopasowanie do konkretnego auta podparte testami drogowymi na aucie oraz cartyfikatami TUV lub ABE na niemal każdy numer katalogowy z oferty.
- poprawa wyglądu auta i waściwości trakcyjnych przy agresywnej i dynamicznej jeździe
- wysokiej jakości materiały, zaawansowane procesy projektowania i produkcji zawieszeń
- wysoka jakość i trwałość.

vatanım sensin vatanım sensin dizisi şevkat yerimdar dizisi