Jestes w:

Sklep

Sklep aktualnie znajduje się w budowie w celu zgłoszeń na produkty KW proszę o zgłaszanie się  pod numer +4822 613 39 27 lub na mail hurt@kwpolska.plwięcej...

Produkty

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z różnorodną gamą produktami firmy KW
więcej...

KW Automotive GmbH

  To wiodący producent elementów zawieszenia do sportu motorowego i tuningu na Świecie...
 więcej...

Galeria

 Zapraszamy do obejrzenia Galerii KW POLSKA
 więcej...KW Automotive GmbH to wiodący producent elementów zawieszenia do sportu motorowego i tuningu na Świecie. Siedziba Firmy oraz główny zakład produkcyjny znajdują się w bawarskiej miejscowości Fichtenberg, około 60 km od Stutgartu.

Sukces KW i renoma wśród ekskluzywnej klienteli wynikają z wieloletnich doświaczeń inżynierów projektujących rozwiązania dla sportu wyczynowego i niezwykle wymagających właścicieli cywilnych supersamochodów.

Produkty KW cenione są za dopracowanie charakterystyki poszczególnych zestawów zawieszeń do poszczególnych samochodów oraz za najwyższą jakość wykonania w połączeniu z użyciem najlepszych dostępnych materiałów - stali nierdzewnych tzw. Inox, aluminium i specjalnych tworzyw sztucznych. Do tej pory żaden z renomowanych konkurentów firmy KW nie stosuje stali nierdzewnych jako opcji podstawowej co stawia nasze rozwiazania na "najwyższej półce".

Zestawy KW pozostawiaja daleko w tyle słabą konkurencję. Jakość i dopasowanie zestawów do konkretnego auta nieporównywalna z tanimi zestawami z dalekiego wschodu lub tzw. psudoniemieckimi, które zazwyczaj są niezbyt udanymi kopiami produktów firm które takie zestawy produkuja i testują. Cena zdecydowanie atrakcyjna w porównamiu z kompletami oferowanymi przez konkurencyjne renomowane marki.

Ilustracją technicznego zaawansowania KW może być poniższy przegląd powstawania produktu:Przygotowanie produktu poprzedza dokładne badanie, analiza i pomiary auta do którego projektowane rozwiązanie będzie dedykowane.Zestaw projektowany jest przez doświadczonych inzynierów w technice 2D, 3D, CAD. Powstają ręczne prototypy, które testowane sa przed wprowadzeniem do produkcji na specjalistycznych stanowiskach pomiarowych.Zaawansowany park maszynowy pozwala na obróbkę i produkcję ze stali wysokostopowych zarówno dużego nakładu jak i krótkich indywidualnych serii gwintowanych trzonów zawieszenia.
Dzięki nowoczesnym systemom organizacji produkcji, produkt początkowy, jakim jest nierdzewna rura, przechodzi przez linię obróbczą, ręczne kompletowanie i półautomatyczny montaż na półki magazynu jako gotowy element zawieszenia.Magazyn mieszczący jednorazowo ponad 5000 zestawów zawieszeń KW poprzez 3 zautomatyzowane linie pakowania i adresowania wysyła codziennie setki dostaw do odbiorców hurtowych na całym Świecie.

güzel sözler resimli sözler